Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

25. Edycja Targów Turystycznych TT WARSAW 2017

Zapraszamy do odwiedzenia narodowego stoiska Republiki Słowackiej podczas tegorocznej Jubileuszowej 25. Edycji Targów Turystycznych TT WARSAW 2017, które odbędą się w dniach 23-25.11.2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Stoisko Słowacji o powierzchni 94 m2  zlokalizowane będzie w Sali Starzyńskiego – G 1 .
Targi Turystyczne TT WARSAW 2017 będą udostępnione dla zwiedzających od czwartku do soboty w godz. 10:00 – 17:00. Wstęp na targi jest bezpłatny – obowiązkowa rejestracja. Więcej informacji na stronie - www.ttwarsaw.pl .  

 

W trakcie targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce razem z przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują zimowe produkty turystyczne tego kraju. Przedstawione zostaną tegoroczne nowości i inwestycje w słowackich regionach turystycznych, uzdrowiskach, kąpieliskach termalnych oraz ośrodkach narciarskich. Specjaliści doradzimy dokąd na Słowacji pojechać na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, czy na ferie zimowe oraz poinformujemy jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.  

 

Walory turystyczne Słowacji podczas TT WARSAW 2017 przedstawią:

- REGION KOSZYCE

- REGION TRNAVA

- REGION ŚRODKOWA SŁOWACJA

- REGION WYSOKIE TATRY

- REGION MAŁA FATRA

- REGION SZARISZ - BARDEJOV

- REGION PIESZCZANY

- PARKSNOW DONOVALY

 

Dodatkowym urozmaiceniem stoiska narodowego Słowacji będzie degustacja słowackich win i specjałów gastronomicznych z regionu Małe Karpaty koło Bratysławy.

Do zobaczenia na TT WARSAW 2017 !